wtorek, 25 marca 2014

wiosna z turbodoładowaniem
     Wiosna przynosi mi zawsze tysiące pomysłów na aranżację przestrzeni, której mi brakuje jak powietrza. W portfelu pustki na realizację pomysłów, a w mieszkaniu brakuje już miejsca. W głowie mi buzuje, pomysły kapią mi na czoło. Z każdego drzewa coś bym zrobiła, z każdej dupereli cudo stworzyła… Puste słoiki w mieszkaniu piętrzą się w oczekiwaniu na „wolny czas” i stworzenie z nich dawno zaplanowanego projektu. Na balkonie doniczki czekają na żyjący kolorowy wkład i na moje ręce.  
      
     Wiosna nabiera rozpędu, a ja mam wrażenie, że właśnie w tym roku przyspieszyła i nie daje się nawet zastanowić. Wyjdź, powąchaj, zasiej, pomaluj, stwórz…TERAZ!!!!
   A i jeszcze pokaż idealne ciało latem! I tu jest największy klops. Akcję plaża zaczęłam, a jak..., ale moje ciało jakoś nie przyspieszyło z metabolizmem na wiosnę.  Walczę ze sobą, a potem z bólem następnego dnia.  

     Dzisiaj po południu rozgrzewka z Księżniczką: przez godzinę ćwiczyłyśmy układ taneczny 16 razy skacząc do Toca Toca – ostatecznie ruch bioder Shakiry opanowany nawet przeze mnie! Ale Tocą mi się już odbija. Julii nic nie zraża. Lubowanie się w powtarzalności niektórych utworów, czy  bajek mnie z jednej strony rozczula, a z drugiej… nie chcielibyście wiedzieć co sobie pod nosem gadam jak słyszę po raz trzydziesty ósmy „A ja wolę moją mamę”.  

Takie tam u nas klimaty, a u Was?

Do zobaczenia 
Ewa
Photos by Stand Up Fashion

bluza - zara

13 komentarzy:

 1. A u nas ... z jednej strony serce rwie się do wiosny ... a z drugiej droga ku niej pnie się pod górkę ... Jednak wygodne buty wlożyliśmy i wspinaczka trwa ;-) Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio w tramwaju siedziała za mną mama z 4-5letnią dziewczynką, która całą drogę (30 minut) śpiewała w kółko 3 wersy jakiejś przedszkolnej piosenki. Przez 5 minut to było naprawdę urocze, ale po 15 miałam już ochotę krzyczeć :p Chyba jeszcze nie powinnam mieć dzieci :>

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne zdjęcia :) Uroczy aniołek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chrzanię akcje pt. "idealne ciało" tak wiosną, jak i podczas każdej innej pory roku ;) . Być może dlatego, że moje ciało i bez podobnych szaleństw - aczkolwiek nie perfekcyjne - jest jednak zupełnie w porządku. Natomiast a propos tworzenia, malowania, wychodzenia, wąchania i siania - och, TAK!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekne zdjecia :) hmm ruch bioder Shakiry to nie taka prosta sprawa ;) Buziaki, zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawie :)

  nowy blog http://shockshareandblock.blogspot.com/
  nowy sklep intenretowy http://shock.com.pl/
  zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia z dziećmi w roli głównej zawsze mnie rozbrajają. Słodziak<3

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjna dziewczynka :) Śliczna <3
  Zdjęcia - pierwsza klasa! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz...

Choose your language

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...