ME&CONTACT




Pisanie o sobie wprost jest dla mnie osobiście zadaniem z gruntu karkołomnym. Nie potrafię chyba tego robić zbyt dobrze i za każdym razem jak próbuję zamiast iść krok do przodu, raczej cofam się o dwa. Podchodziłam do tej zakładki kilka razy i w każdym przypadku kończyło się tak samo. Niczym… Doprowadziło mnie to do niezbyt optymistycznej refleksji: Kobieto co ty robisz? Nie umiesz pisać o sobie, a chcesz pisać bloga? Zebrałam się w końcu w sobie i po 9 miesiącach od pierwszego posta jest w końcu zakładka z prawdziwego zdarzenia.

Blog powstał w lutym 2012 roku w czasie najnudniejszych ferii zimowych w historii. Cała nasza rodzina siedziała w domu i zarażała się od siebie nawzajem. Dwa tygodnie w domu, tysiące zużytych chusteczek, 4 zakichane nosy i kołaczące się w głowie niezrealizowane postanowienie noworoczne - Stand Up Fashion.

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Cztery ciężkie, ale radosne i niezapomniane lata studiów na AWF w Katowicach. Następnie rok studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego, potem kolejny rok edukacji z oligofrenopedagogiki. I stosunkowo niedawno skończone trzysemestralne studia podyplomowe z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. I w końcu po prawie ośmiu latach edukacji mogę wykonywać swój zawód.

Przez większą część dnia jestem nauczycielką i terapeutką w Zespole Szkół Specjalnych w Dąbrowie Górniczej. Prowadzę wychowanie fizyczne i zajęcia terapeutyczne: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i gimnastykę korekcyjną dla dzieci z grupy ryzyka okołoporodowego, z zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, dystoniami itp. itd. Mójcion mówi, że prowadzenie bloga jest dla mnie swoistą terapią i zarazem odskocznią od przerażającej, smutnej i brutalnej rzeczywistości pracy z dziećmi borykającymi się ze strasznymi chorobami.

W swoim "dorobku" w obszarze piękno i kreatywność mam kurs florystyczny i prowadzenie (teraz uwaga...) firmy zajmującej się kompleksową obsługą ślubów i wesel.

Prywatnie w dalszym ciągu jestem małomówna i skryta. Raczej odstraszam przy pierwszym poznaniu, ale potem podobno jest już tylko lepiej. Mam nadzieję:):):).

Mam dwoje cudownych dzieci: księżniczkę - (4 lata) i rycerza (7 lat) i najbardziej wyrozumiałego męża na świecie. Bez Mójciona mój świat runąłby z wielkim hukiem, a ja prawdopodobnie byłabym najbardziej zakompleksioną dziewczyną na tym padole.

Kocham modę, uwielbiam fotografować i urządzać wnętrza. Jestem totalną estetką, ale równocześnie wielką bałaganiarą:):):). Gdyby nie ograniczenia budżetowe chętnie zatrudniłabym prywatnego sekretarza i sprzątaczkę na pełen etat. Kocham koty, choć żadnego nie mam (mój rycerz jest uczulony) i konie (nie jeżdżę, bo cierpię na brak czasu). I to na tyle.

Znajdziecie mnie również tutaj:


Follow Me on Pinterest

Follow on Bloglovin




MODNAPOLKA.pl



Kontakt/współpraca

Jeśli jesteś zainterosowana/y współpracą pisz śmiało na adres:

ewa.anna.witczak@gmail.com



Do tej pory zaufali mi m.in.:



              



      













Choose your language

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...