poniedziałek, 22 października 2012

20 urodziny GlitterSobotę spędziłam w bardzo miłym towarzystwie świętując 20 urodziny marki Glitter, które odbyły się w Silesia City Center. 
Firma stanęła na wysokości zadania. Zorganizowano mały pokaz kolekcji wieczorowej, który oglądałyśmy popijając szampana (w moim wypadku bezalkoholowego) i zajadając największe muffiny na świecie. Odbył się również konkurs, w którym trzeba było ubrać w biżuterię trzy modelki. Zaproszeni goście zagłosowali i prawie jednogłośnie wskazali na minimalistyczną wersję Jessiki. 

  

A na deser mogłyśmy wybrać sobie ze sklepu dwa dowolne produkty. To się nazywa mieć gest solenizancie!!! Jeszcze raz wszystkie najlepszego!!!Jessika, Fatima i Mirella
Ewa, Kadik i kawałek Kingi


Bawiłyśmy się świetnie, przy okazji zwiększając obwody w taliach oczywiście plotkując po spotkaniu o sprawach błahych i tych ważnych. O autorytetach, stereotypach, zakupoholizmie i uczuciach. Mieszanka wybuchowa, która zaowocowała burzliwą dyskusją. Oby więcej takich spotkań i rozmów. Dziękuję dziewczyny za miłe popołudnie. Prezenty pokażę Wam przy najbliższej okazji - wybrałam dla siebie burgundową kopertówkę i ponczo.
Ewa i Jessika


Ewa, Jessika, ja i Basia

Do zobaczenia mam nadzieję niedługo.. może już jutro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz...

Choose your language

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...