wtorek, 9 października 2012

relacja z tekstylnego SWAP PARTY w IKEA Katowice

Jak Wam kiedyś pisałam poprowadziłam tekstylne SWAP Party w IKEA Katowice. Impreza odbyła się w sobotę 6 października br. Ile wystawców, tyle indywidualności. Wspaniałe kobiety, które entuzjazmem i radością życia zarażały każdego. I przy tym, okazało się również, że mają nieprzeciętne zdolności negocjacyjne i sprzedażowe. Drogie Panie, szkoda żeby takie talenty się marnowały – tu trzeba zakładać swój biznes!!!

W takiej atmosferze wymiana  i sprzedaż poszła nam w szybkim tempie i po 2 godzinach na stolikach zrobiło się trochę pustawo. Okazało się, że przy zdolnościach naszych uczestniczek znalezienie nowego domu dla zapomnianej narzuty, czy zasłon, jest o wiele prostsze niż się wcześniej wydawało. Bo kto nie chciałby zmienić wystroju swojego domu za darmo lub za przysłowiowe parę groszy?

To co zostało uczestniczkom na stołach nie znalazłszy nowego domu, poszło pod nóż… Wymyślałyśmy wspólnie nowe zastosowanie dla tego co Paniom zostało. I tak ze starej dziecięcej pościeli powstał worek na brudną bieliznę do pokoju dziecięcego. Z małych lnianych serwetek – woreczki zapachowe do szafy. Z kawałka bawełny w kropki – worki na kapcie dla przedszkolaków. Z pozostałości materiału po dawno uszytej garsonce i poszewki na poduszkę – obrus. Z kwiecistych zasłon kuchennych – torba na zakupy.

Ach uwielbiam takie imprezy!!! Dwie maszyny do szycia, kreatywne pomysły, chętne ręce do pracy i tyle radości z tworzenia czegoś nowego z niczego!!!J

Mam nadzieję, że na kolejnym SWAP-ie będzie nas jeszcze więcej. Będą przede wszyscy niezdecydowani czytelnicy mojego bloga. Dodam na zachętę, że każda z uczestniczek żałowała, że zabrała na SWAP’a tylko kilka rzeczy z tego co zalega w szafach. Zobowiązały się, że na następnej imprezie stoliki będą uginały się od różności wszelkiej tekstylnej maści…

Pozdrawiam wszystkie Panie życząc owocnej pracy z tekstyliami i już zapraszam wszystkich na kolejnego SWAP’a.J O terminie imprezy poinformuję na blogu i na facebook’owym fanpag’u Stand Up Fashion.


Do zobaczeniaJJJ.

Photos by guarcom

na sobie miałam:
spodnie - zara
koszula - next
wełniany krawat - bezimienny
szpilki - new look


     Przypominam o trwającym konkursie, w którym do wygrania jest burgundowa torebka i bransoletka od Glitter. Możesz wziąć udział w konkursie klikając tutaj.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz...

Choose your language

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...