środa, 27 marca 2013

fashion trends - czyli Śląsk zakwita na wiosnę


Są takie dni, kiedy od popadnięcia w najbardziej dołujący nastrój na świecie uratować Cię może tylko dobra kawa i gadanie o głupotach. Najlepiej w towarzystwie osób z podobnymi zainteresowaniami. Czwartkowe spotkanie Fashion Trends, czyli spotkanie blogerek ze Śląska i Zagłębia w Katowickim City Rock, odbyło się dzięki X-modzie i Aniesbrand.





Chwała Wam za uratowanie mnie z czeluści zwyczajnego życia. Od powtarzania osiemdziesiąty czwarty raz przykazań kościelnych z moim pierwszokomunijnym dzieckiem, od przebierania po raz setny lalki Barbie z sukni balowej w kostium kąpielowy, i odwrotnie.













Śnieg walił z nieba nie przejmując się wcale pierwszym dniem wiosny. A ja wcale się nie przejmowałam tym śniegiem, zostałam uratowana z trójkąta bermudzkiego (pralka, zmywarka, kuchenka) – co za szczęście. Tego dnia dopieścili nas organizatorzy. Na naszych kolanach pojawiały się kolejne torby z niespodziankami. Na stół wjeżdżało coraz więcej kalorii, a nam uśmiechy robiły się coraz szersze. Oj było o czym pogadać, zacieśnić więzy blogerskiej krwi, powspominać, poplotkować i pooglądać wyczyny dziewczyny z Sunset Girl Poole Dance.



Jednym słowem, dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za uratowanie mnie z rąk codzienności. Proszę częściej!!!! Mam nadzieję na kolejne spotkanie już niedługo.




prezenty, prezenty, prezenty:):):)

Pierwszym dniem wiosny w City Rock rozkoszowały się:



Patroni medialni: TV Silesia, Babska Silesia Projekt Pozytywka
Organizatorzy: X-Moda, Aniesbrand
Zdjęcia: Stand Up Fashion, Fatilcious, Aniesbrand, Bless the Mess, 30 Up


3 komentarze:

  1. widzę że do kogoś jednak ta wiosna zajrzała :D

    OdpowiedzUsuń
  2. hahah Ewa ja cię ukatrupię za zdjęcie z moim "high fashion" telefonem :P
    Do miłego zobaczenia XXX

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz...

Choose your language

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...